Nekilnojamojo turto brokeris

KRISTINA MARČIULEVIČIENĖ

Rekomenduoti
+370 620 15554
NT brokere DNB BŪSTE dirbu nuo pat įmonės įsikūrimo, t.y. nuo 2007 metų. Ši 10-ties metų patirtis nėra vienintelė NT srityje. Anksčiau atstovavau kitas nekilnojamojo turto kompanijas, tačiau DNB banko dukterinės įmonės politika labiausiai atitiko mano ieškojimus ir idėjas. Už savo pasiekimus ir lojalumą DNB grupei, esu vertinama tiek DNB Būsto, tiek DNB banko kolegų ir vadovų.

Turiu aukštąjį įšsilavinimą. Bakalauro laipsnį įgijau VU Tarptautinio Verslo Mokykloje, studijuodama “Tarptautinio Verslo Vadybą”. Magistro laipsnį – Kauno Technologijos Universitete, studijuodama “Vadybą ir Verslo Administravimą”.

Turėjau galimybių daryti karjerą logistikos srityje, finansų audite, tačiau vis grįždavau į nekilnojamojo turto rinką. Labai mėgstu šią veiklą ir ateityje taip pat sieju save su ja. Mano darbo rezultatai džiaugina ne tik mane pačią, bet ir mano klientus. Natūraliai mano specializacija tapo prestižinis prabangus turtas, taigi ir klientai – išskirtiniai, įnoringi, aukštų kokybės standartų reikalaujantys žmonės. Esu laiminga, kai išpildau jų lūkesčius.

Drąsiai kreipkitės jeigu reikalinga konsultacija ar patarimas susijęs su nekilnojamu turtu, ir nebūtinai prabangiu. Jeigu nesate tikri kokį sprendimą priimti vienu ar kitu klausimu, rašykite ar skambinkite.
Skaityti daugiau...